Nasiona marihuany feminizowane na sztuki

Nasiona marihuany feminizowane na sztuki
1 vote, 9.00 avg. rating (82% score)

Nasiona feminizowane (6)Wiele osób zastanawia się jak zacząć swoją przygodę z uprawą marihuany. Oczywiście sposobów jest bardzo wiele, ja jednak dziś skupię się tylko na kilku, wybranych i przez wiele osób przetestowanych sposobach, dzięki którym przyszły hodowca będzie  miał może nie gwarancję, ale przynajmniej zdecydowanie większą szansę, że uda mu się faktycznie wyhodować upragnioną roślinę.

Marihuana choć jest rośliną niezwykłą to nadal jest przede wszystkim rośliną. Warto o tym pamiętać i zamiast stawiać jej ołtarzyki i rozwieszać w całym domu plakaty z jej liśćmi skupić się na doborze odpowiedniej ziemi. W momencie, kiedy będziemy już mogli pochwalić się właściwą ziemią, kupimy nasiona feminizowane. To ważne, aby nie były one męskie, w końcu chcemy od samego początku cieszyć się naszymi uprawami.

Na koniec musimy zadać sobie pytanie, czy miejsce, w którym postanowiliśmy ją posadzić jest odpowiednio nasłonecznione, oraz suche? Jeżeli będziemy mieli pewność, że wszystkie te elementy są gotowe nie będziemy musieli się już przejmować – najprawdopodobniej wszystko, co posadziliśmy wyrośnie całkiem dobrze.

Pozostałe artykuły:

About author

Related Articles