Faszerowane pieczarki Portobello

Co pieczarki mają wspólnego z marzeniami?
Mówi się, że kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Nie masz odwagi zawalczyć o swoje marzenia i sięgać wyżej? Nie osiągniesz spektakularnego sukcesu. Co mają z tym wspólnego pieczarki? Dużo! Takim marzeniem może być równie dobrze pieczarkarnia. I nikomu nic do tego. Niech rodzina i znajomi pukają się w czoło. Ba! Może Ci się nawet nie udać za pierwszym razem. Wtedy spróbujesz kolejny raz, a jak będzie trzeba, to i dziesięć razy. Większość ludzi, która odniosła sukces w biznesie, twierdzi, że przed nim posmakowała wielu porażek. Każda z nich jednak czegoś ich nauczyła.

Chcesz zostać hodowcą? Zostań! Nie masz pojęcia, czy pieczarki się opłacają? Dowiedź się tego, czego potrzebujesz, a szampana otworzysz szybciej niż myślisz. Idealnym miejscem do świętowania będzie Twoja pieczarkarnia.

Nie oznacza to, że w pogoni za marzeniami należy działać nierozważnie. Wręcz przeciwnie! Trzeba stworzyć biznes plan i rozsądnie podejść do swoich możliwości. Dobrym pomysłem jest znalezienie mentora, który opowie, jak spełnił swoje marzenie.

Pozostałe artykuły:

About author

Related Articles